ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Nr ref. AZ/10/2017

Główne zadania:
– wspieranie zarządu w realizacji codziennych zadań poprzez organizację spotkań biznesowych, podróży służbowych, prowadzenie kalendarza spotkań,
– dbałość o prawidłowy przepływ dokumentów,
– przygotowywanie pism, tłumaczeń, raportów, projektów uchwał, zarządzeń, komunikatów oraz zestawień na potrzeby zarządu spółki,

Oferujemy:
– umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym,
– pracę w zgranym i ambitnym gronie osób,
– możliwość awansu zawodowego,
– niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
– posiadać wykształcenie wyższe o kierunku: prawo lub administracja lub ekonomia,
– posiadać doświadczenie zawodowe w pracy biurowo-administracyjnej,
– posługiwać się biegle językiem niemieckim ,
– charakteryzować się wysoką kulturę osobistą,
– doskonale organizować swoją pracę,
– być odpowiedzialnym, rzetelnym i zaangażowanym w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczonym nr referencyjnym na adres e-mail: rekrutacja@comfortsa.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.).