SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

nr ref. SPT/10/2017

Główne zadania:
– obliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
– rozliczanie umów cywilnoprawnych,
– prowadzenie rekrutacji,
– prowadzenie administracji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (m.in.:  ewidencja absencji, ewidencja czasu pracy, przygotowywanie umów o pracę i świadectw pracy, prowadzenie akt osobowych, prowadzenie kart zasiłkowych),
– przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych,
– sporządzanie rocznych informacji o dochodach pracowników oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (PIT-11, PIT-40 i inne niezbędne),
– pomoc w realizacji zadań wynikających z ZFŚS,
– obsługa systemu Płatnik oraz systemu kadrowo-płacowego.

Oferujemy:
– stałą pracę (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
– możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w dużym zakładzie produkcyjnym.

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, administracja)
– bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
– min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
– umiejętności obsługi systemu Płatnik oraz systemów kadrowo-płacowych,
– doskonałej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu,
– odpowiedzialności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczonym nr referencyjnym na adres e-mail:
rekrutacja@comfortsa.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.).