MŁODSZY SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

nr ref. HR

Główne zadania na stanowisku pracy:
– pomoc w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (m.in.: ewidencja absencji, ewidencja czasu pracy, przygotowywanie umów o pracę i świadectw pracy, prowadzenie akt osobowych),
– wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
– pomoc w obliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac,
– rozliczanie umów cywilnoprawnych,
– przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych,
– pomoc w sporządzaniu rocznych informacji o dochodach pracowników oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (PIT-11, inne niezbędne),
– pomoc w realizacji zadań wynikających z ZFŚS

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
– posiadasz wykształcenie wyższe związane z HR,
– znasz przepisy prawa pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
– posiadasz min. roczne doświadczenie zawodowe w obszarze HR,
– chęć zdobywania wiedzy w zakresie swoich obowiązków zawodowych jest dla Ciebie priorytetem,
– świetnie sobie radzisz z pakietem MS Office (Word, Excel),
– doskonale organizujesz swój czas pracy,
– jesteś osobą komunikatywną, kulturalną, uśmiechniętą, odpowiedzialną i zaangażowaną.

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie,
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie+ nagrody oraz świadczenia socjalne: talony na Święta, paczki dla dzieci, itp.),
– cenne doświadczenie zawodowe w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym,
– pracę w przyjaznej atmosferze,
– wsparcie kierownika działu w codziennych zadaniach,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz do Pracowniczych Planów Kapitałowych,
– pracę w stabilnych godzinach (7.00-15.00),
– spotkania i wyjazdy integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nr referencyjnym i klauzulą o ochronie danych osobowych, na adres: rekrutacja@goldbeck.pl

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GOLDBECK COMFORT SP. z O.O. z/s w Rakowicach Małych 17 59-600 Lwówek Śl. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez GOLDBECK COMFORT SP. Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@goldbeck.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekr