SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Twoje główne zadania:
– analizowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej (sprawdzanie i korygowanie, uzgadnianie zmian);
– sporządzanie dziennych harmonogramów produkcji;
– przygotowywanie planów zakupowych niezbędnych materiałów i akcesoriów do produkcji elementów;
– monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian;
– rozliczanie zużytych materiałów;
– ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zleceń.

Od nas otrzymasz:
– stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie (umowa o pracę)
– wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne;
– nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych;
– możliwość rozwoju zawodowego;
– możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i swojej rodziny,
– niezbędne narzędzia pracy,
– pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników.

Od Ciebie oczekujemy:
– wykształcenia wyższego lub średniego o profilu budowlanym (wymóg konieczny);
– biegłej znajomości odczytywania dokumentacji technicznej (projekty, rysunki warsztatowe);
– bardzo dobrej organizacji pracy;
– umiejętności pracy pod presją czasu;
– motywacji i zaangażowania w pracę;
– skrupulatności, rzetelności i odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) z zaznaczonym stanowiskiem na adres e-mail: rekrutacja@comfortsa.pl