SPECJALISTA DS.PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI – INŻ. BUDOWNICTWA

Nr ref. SPP/03/2018

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
– analizowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej (sprawdzanie i korygowanie, uzgadnianie zmian);
– sporządzanie dziennych harmonogramów produkcji;
– przygotowywanie planów zakupowych niezbędnych materiałów i akcesoriów do produkcji elementów;
– monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian;
– rozliczanie zużytych materiałów;
– ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zleceń.
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + świadczenia socjalne),
– nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych,
– uczestnictwo w realizacji nieprzeciętnych projektów budowlanych,
– możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
– wsparcie w codziennych zadaniach Kierownika Działu,
– pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników,
– spotkania i wyjazdy integracyjne.
Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia wyższego o profilu budowlanym (wymóg konieczny);
– biegłej znajomości odczytywania dokumentacji technicznej (projekty, rysunki warsztatowe);
– bardzo dobrej organizacji pracy;
– umiejętności pracy pod presją czasu;
– motywacji i zaangażowania w pracę;
– skrupulatności, rzetelności i odpowiedzialności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i LM) z zaznaczonym nr referencyjnym, wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych, na adres: rekrutacja@comfortsa.pl