TECHNOLOG BETONU

nr ref. TB/01.2018

Nr ref. S/11/2017

Główne zadania:
– stała kontrola jakości surowców, materiałów i półfabrykatów zgodnie z wymaganymi normami,
– opracowywanie i uaktualnianie składu mieszanek betonów (recept),
– systematyczna kontrola jakości betonu oraz dokumentowanie kontroli,
– nadzór nad bieżącymi badaniami laboratoryjnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami,
– prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w celu opracowania nowych receptur,
– kontrola przestrzegania ustalonych recept przy produkcji betonów i przestrzeganie cykli technologicznych;
– nadzór nad pracownikami wydziału laboratorium i betonowni,
– współpraca z innymi wydziałami przedsiębiorstwa.
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– atrakcyjne wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne,
– możliwości awansu zawodowego,
– nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
– samodzielność w działaniach,
– spotkania i wyjazdy integracyjne,
– stabilne godziny pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia wyższego o kierunku budownictwo lub chemia budowlana lub pokrewne,
– umiejętności zarządzania podległymi pracownikami,
– wiedzy w zakresie technologii betonu,
– otwartości na nowinki i chęci zdobywania wiedzy w zakresie swoich obowiązków zawodowych,
– doskonałej organizacji pracy,
– motywacji i zaangażowania w pracę,
– odpowiedzialności i rzetelności,
– mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie produkcji betonu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i LM) z zaznaczonym nr referencyjnym, wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych, na adres: rekrutacja@comfortsa.pl