SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

nr ref. SPP/04/2017

Główne obowiązki:

  • analizowanie dokumentacji technicznej;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej prefabrykatów do produkcji elementów (sprawdzanie i korygowanie, uzgadnianie zmian);
  • sporządzanie harmonogramów produkcji;
  • przygotowywanie planów zakupowych niezbędnych materiałów i akcesoriów do produkcji elementów;
  • monitoring realizacji dziennych planów produkcji z uwzględnieniem wprowadzanych zmian;
  • rozliczanie zużytych materiałów;
  • ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie realizacji zleceń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub średniego o profilu budowlanym (wymóg konieczny);
  • biegłej znajomości odczytywania dokumentacji technicznej (projekty, rysunki warsztatowe);
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • motywacji i zaangażowania w pracę;
  • skrupulatności, rzetelności i odpowiedzialności.

Zatrudnionej osobie zapewnimy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne;
  • nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole pracowników.

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz dołączyć do grona specjalistów w dziedzinie prefabrykacji, wyślij swoje aplikacje (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym na adres e-mail: rekrutacja@comfortsa.pl