MISTRZ PRODUKCJI

INŻYNIER BUDOWNICTWA – MISTRZ PRODUKCJI

nr ref. PRT/03/2017

Twoje główne zadania:
– nadzór nad prawidłowością wykonania elementów prefabrykowanych zgodnie z dokumentacją techniczną,
– odbiór jakościowy wykonanych elementów,
– egzekwowanie wykonania zadań od podległych pracowników,
– prowadzenie sprawozdawczości dziennej.

Zatrudnionej osobie zapewniamy:
– stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne,
– nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie produkcji prefabrykatów betonowych,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
– wsparcie w codziennych zadaniach Kierownika Produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia wyższego – kierunek budownictwo (wymóg konieczny),
– umiejętności kierowania zespołem ludzi,
– doskonałej organizacji pracy,
– motywacji i zaangażowania w pracę,
– odpowiedzialności i rzetelności.

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz dołączyć do grona specjalistów w dziedzinie prefabrykacji, wyślij swoje aplikacje (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym na adres e-mail: rekrutacja@comfortsa.pl