ASYSTENT PROJEKTANTA

nr ref. AP/06/2017

Główne obowiązki:
– analiza statyczna,
– przygotowywanie wytycznych i rysowanie elementów zespolonych i płaszczyznowych (ściany jedno-, dwu- i trójwarstwowe, stropy typu TT i filigran) a także prętowych jak słupy, belki i elementy   sprężone.
Zatrudnionej osobie zapewniamy:
– stałą pracę (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
– możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego w dużym przedsiębiorstwie z dziedziny prefabrykacji,
– niezbędne narzędzia pracy.
Od kandydatów oczekujemy:
– wykształcenia wyższego – kierunek budownictwo (wymóg konieczny),
– doświadczenia zawodowego w projektowaniu elementów konstrukcyjnych żelbetowych,
– mile widziana znajomość programów: REVIT, ROBOT, ABC Płyta, RM-WIN
– mile widziane przedłożenie zaświadczenie o odbytych szkoleniach w zakresie obsługi ww.programów
– doskonałej organizacji pracy,
– odpowiedzialności i rzetelności.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i LM) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: rekrutacja@comfortsa.pl

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.