Elektromonter

Miejsce pracy: Rakowice Małe

Twoje główne zadania:
•        bieżące utrzymanie sprawności instalacji elektrycznej oraz systemów sterowania w zakładzie.

Zatrudnionej osobie zapewniamy:
•        stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•        wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne,
•        możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego.
Od kandydatów oczekujemy:
•        wykształcenia średniego w zawodzie elektryk lub elektronik,
•        świadectwa kwalifikacyjnego SEP E1 do 20 kV,
•        doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku min. 2 lata,
•        rzetelności, odpowiedzialności i dyspozycyjności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji(CV, LM) na adres rekrutacja@comfortsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”