PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Miejsce pracy: Toruń lub Rakowice Małe
Nr ref. BP/03/2017

Twoje główne zadania:
•        nadzór i koordynacja prac biura projektowego zakładu w Toruniu i Rakowicach Małych,
•        nadzór nad podległymi pracownikami w zakresie realizacji projektów,
•        sporządzanie projektów oraz dokumentacji warsztatowej niezbędnej do podjęcia produkcji przez zakłady produkcyjne, zgodnie z obowiązującymi  przepisami i normami,
•        współpraca z klientami przedsiębiorstwa oraz wewnętrznymi komórkami firmy w celu ustalania wytycznych oraz wymagań technicznych zleconych projektów.

Zatrudnionej osobie zapewniamy:
•        stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•        wynagrodzenie + premie + świadczenia socjalne,
•        nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie projektowania konstrukcji prefabrykowanych,
•        możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Od kandydatów oczekujemy:
•        wykształcenia wyższego o kierunku budowlanym,
•        uprawnień budowlanych projektowych bez ograniczeń oraz aktualnej przynależności do IIB,
•        umiejętności i doświadczenia posługiwania się programami: AutoCad, REVIT, ROBOT lub umiejętności i doświadczenia pracy w programie FRILO i ALLPLAN,
•        modelowania statycznego i wytrzymałościowego poszczególnych elementów jak i całych obiektów, przygotowywanie wytycznych do projektowania,
•        mile widziane portfolio własnych projektów oraz certyfikatów ukończonych kursów,
•        umiejętności pracy indywidualnej jak i w zespole
•        doskonałej organizacji pracy,
•        sumienności, skrupulatności, rzetelności, otwartości,
•        chęci rozwoju i podnoszenia wiedzy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) z zaznaczonym nr referencyjnym na adres rekrutacja@comfortsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”